Kompletní rekonstrukce a výstavba linky na výrobu lehké střešní krytiny s posypem v Moskvě – Rusko

V roce 2014 jsme dokončili výstavbu nové linky na produkci ocelových střešních tašek s posypem

Popis lehké střešní taška s granulovým posypem (převzato od výrobce TECHNONIKOL) :

Kompozitní tašky LUXARD jsou novým výrobkem ve střešním průmyslu. Unikátní kombinace technologického složení hliník-zinek s přírodním kamenným granulátem. Je určen pro ty, kteří si cení prestiže a spolehlivosti, kteří nežijí dnes, ale v budoucnosti. Pokud volíte know-how, je plechová střešní krytina LUXARD určena právě Vám.

Luxard® má kouzlo klasických elitních střešních materiálů. Pohledová část tašky je pokryta granulemi přírodního kamene, které vylučují kovový lesk a vytvářejí efekt přírodní keramické střechy. Speciální glazura zabraňuje ztrátě oblázkového štěrku.

Hmotnost 1 m² krytiny Luxard® nepřesahuje 7 kg. Podstatně snižuje náklady na zastřešení a jeho dopravu. Optimální velikost 1 listu zajišťuje minimální odpad materiálu.

Na rozdíl od běžných kovových tašek poskytuje vícevrstvá struktura kompozitní tašky dobrou zvukovou izolaci pro podkroví s jakoukoli plochou střechy.

Díky malé hmotnosti tašek, jejich vysoké stabilitě vůči všem typům prostředí, ekologickým vlastnostem všech komponentů a spolehlivému upevnění k základu střechy je Luxard® právem považován za jednu z nejbezpečnějších střešních krytin. .

Díky své odolnosti není Luxard® horší než tradiční kovové dlaždice a několikanásobně lepší než keramické dlaždice. Naše kompozitní dlaždice nelze rozbít, prasknout nebo odštípnout. Jsou odolné proti poškrábání.

Díky unikátním vlastnostem hliník-zinku nepodléhají korozi rovnoměrné řezné (při opláštění) povrchy kompozitních dlaždic. Speciální tvar plechu umožňuje vydržet značné zatížení a vylučuje úniky v místech překrytí.

Díky hliníkovo-zinkovému povlaku nepodléhá Luxard® korozi. Záruka výrobce na zachování základních vlastností obkladů činí 20 let. Kompozitní dlaždice jsou odolné vůči teplu a mrazu. Tato krytina se nebojí prudkých poklesů teplot a na rozdíl od keramické krytiny vydrží libovolný počet cyklů střídavého zmrazování a rozmrazování. Materiál je odolný vůči UV záření a zachovává barvu po celou dobu životnosti.

Galerie z výstavby linky a jednotlivých součásti celé technologie :

Naše video z kompletní výstavby linky na výrobu lehké střešní krytiny :

Přehrát video o Výstavba linky na výrobu lehké střešní krytiny-Rusko
Přejít nahoru