Výroba svařenců

Výroba svařenců - svařovaný dil z uhlíkové oceli - 1

Zakázková výroba svařenců

Pro naše zákazníky zprostředkováváme zakázkovou nebo kusovou  malosériovou i velkoseriovou výrobou svařenců z konstrukčních ocelí. Naši partneři zabezpečí veškeré zámečnické práce od přípravy a dělení materiálu, broušení až po tryskání v tryskacím boxu a veškeré lakýrnické práce.

Můžeme také zajistit žíhání pro uvolnění vnitřního pnutí svařenců.

Při výrobě naší partneři kladou velký důraz na přesnost a rovinnost našich svařenců pro snížení nákladů na případné obrábění .

Také před výrobou dopodrobna procházíme výkresovou dokumentaci a upravujeme přídavky před samotným objednáním materiálu abychom eliminovali vícenáklady spojené s přípravou veškerých detailů svařence.

 

Výroba a použití svařenců v průmyslu

Našim partnerum nabízíme kromě výroby svařenců pro nejrůznější využití, také vyrobu nádrží pro hydraulické systémy, svařence pro manipulační techniku a automobilový průmysl.

Nádrže pro hydraulické systémy

Vyrábíme nádrže pro hydraulické systémy různých stavebních a lesních strojů. Sváry nádrží jsou zkoušeny na těsnost kapilární zkouškou a zkouškou tlakovým vzduchem 0,8 barů. Nádrže jsou vyráběny na základě dokumentace a požadavků zákazníka včetně provedení povrchové úpravy.

Výroba svařenců

Výroba svařenců probíhá jako finalizace vlastních výrobních operací na hutním materiálu. Jedná se především o kusovou a malosériovou výrobu nosných i pomocných rámů pro manipulační techniku, automobilový průmysl, různé technologické celky. Svařování je prováděno ručně metodou MIG, MAG.

Výroba svařenců - svařovaný dil z uhlíkové oceli - 1
Vároba svařenců - rozměrově větší díl z uhlíkové oceli - 2
Výroba svařenců - hrubá příprava ke svařování - 3
Výroba svařenců - rozměrově dlouhé výrobky s lakováním - 4
Vároba svařenců - opakovaná výroba speciálních dílů - 5
Přejít nahoru